Skip to content

Your cart is empty

Continue shopping

Have an account?

Log in to check out faster.

Your cart

Loading...

Estimated total

€0,00 EUR

Taxes included. Discounts and shipping calculated at checkout.

Free shipping for orders over 100 €

  • Home
  • Product Catalogs
  • Products AZ
  • Offers
  • Vouchers
  • contact
  • About Us
Log in

Country/region

  • Austria EUR €
  • Belgium EUR €
  • Bulgaria EUR €
  • Croatia EUR €
  • Cyprus EUR €
  • Czechia CZK Kč
  • Denmark DKK kr.
  • Estonia EUR €
  • Finland EUR €
  • France EUR €
  • Germany EUR €
  • Greece EUR €
  • Hungary HUF Ft
  • Ireland EUR €
  • Italy EUR €
  • Latvia EUR €
  • Lithuania EUR €
  • Luxembourg EUR €
  • Malta EUR €
  • Netherlands EUR €
  • Norway EUR €
  • Poland PLN zł
  • Portugal EUR €
  • Romania RON Lei
  • Slovakia EUR €
  • Slovenia EUR €
  • Spain EUR €
  • Sweden SEK kr
  • United Kingdom GBP £

Language

  • Deutsch
  • English
  • Facebook
  • Instagram
Glamourstore - International Food
  • Home
  • Product Catalogs
  • Products AZ
  • Offers
  • Vouchers
  • contact
  • About Us

Country/region

  • Austria EUR €
  • Belgium EUR €
  • Bulgaria EUR €
  • Croatia EUR €
  • Cyprus EUR €
  • Czechia CZK Kč
  • Denmark DKK kr.
  • Estonia EUR €
  • Finland EUR €
  • France EUR €
  • Germany EUR €
  • Greece EUR €
  • Hungary HUF Ft
  • Ireland EUR €
  • Italy EUR €
  • Latvia EUR €
  • Lithuania EUR €
  • Luxembourg EUR €
  • Malta EUR €
  • Netherlands EUR €
  • Norway EUR €
  • Poland PLN zł
  • Portugal EUR €
  • Romania RON Lei
  • Slovakia EUR €
  • Slovenia EUR €
  • Spain EUR €
  • Sweden SEK kr
  • United Kingdom GBP £

Language

  • Deutsch
  • English
Log in Cart

Search results

  • Bandak Loukaniko Horiatiko Greek Beef Farmer's Sausage Halal 190g

    Bandak Loukaniko Horiatiko Greek Beef Farmer's Sausage Halal 190g

    Bandak Loukaniko Horiatiko Greek Beef Farmer's Sausage Halal 190g

    Regular price €3,69
    Regular price Sale price €3,69
    Unit price €18,45/kg
  • Bandak TK Soutzoukakia, Köfte, Cevapcici, Halal, 300g

    Bandak TK Soutzoukakia, Köfte, Cevapcici, Halal, 300g

    Bandak TK Soutzoukakia, Köfte, Cevapcici, Halal, 300g

    Regular price €5,49
    Regular price Sale price €5,49
    Unit price €18,30/kg
  • Bandak Kavurma Cooked Meat Pieces Halal 130g Bandak Kavurma Cooked Meat Pieces Halal 130g

    Bandak Kavurma Cooked Meat Pieces Halal 130g

    Bandak Kavurma Cooked Meat Pieces Halal 130g

    Regular price €3,89
    Regular price Sale price €3,89
    Unit price €29,92/kg
  • Bandak Mini-Rinderwurst Sosis mit Käse und Jalapenos Halal 200g

    Bandak Mini-Rinderwurst Sosis mit Käse und Jalapenos Halal 200g

    Bandak Mini-Rinderwurst Sosis mit Käse und Jalapenos Halal 200g

    Regular price €3,69
    Regular price €0,00 Sale price €3,69
    Unit price €18,45/kg
  • Bandak TK beef souvlaki 360g

    Bandak TK beef souvlaki 360g

    Bandak TK beef souvlaki 360g

    Regular price €11,99
    Regular price Sale price €11,99
    Unit price €33,31/kg
  • Bandak Loukaniko Gemisto Greek stuffed beef sausage with cheese, Halal 210g

    Bandak Loukaniko Gemisto Greek stuffed beef sausage with cheese, Halal 210g

    Bandak Loukaniko Gemisto Greek stuffed beef sausage with cheese, Halal 210g

    Regular price €3,69
    Regular price Sale price €3,69
    Unit price €18,45/kg
  • Bandak frozen beef goulash 500g

    Bandak frozen beef goulash 500g

    Bandak frozen beef goulash 500g

    Regular price €11,99
    Regular price Sale price €11,99
    Unit price €23,98/kg
  • Bandak TK Biftekia Meatball Köfte Halal 360g

    Bandak TK Biftekia Meatball Köfte Halal 360g

    Bandak TK Biftekia Meatball Köfte Halal 360g

    Regular price €5,99
    Regular price Sale price €5,99
    Unit price €18,15/kg
  • Bandak TK Gümülcine Sucuk Loukaniko Fisikis Orimansis Halal 435g

    Bandak TK Gümülcine Sucuk Loukaniko Fisikis Orimansis Halal 435g

    Bandak TK Gümülcine Sucuk Loukaniko Fisikis Orimansis Halal 435g

    Regular price €9,49
    Regular price Sale price €9,49
    Unit price €21,82/kg
  • Bandak Loukaniko Pikantiko Spicy Greek Beef Sausage Halal 210g

    Bandak Loukaniko Pikantiko Spicy Greek Beef Sausage Halal 210g

    Bandak Loukaniko Pikantiko Spicy Greek Beef Sausage Halal 210g

    Regular price €3,69
    Regular price €0,00 Sale price €3,69
    Unit price €18,45/kg
  • Bandak TK Sis Kebap Halal 435g

    Bandak TK Sis Kebap Halal 435g

    Bandak TK Sis Kebap Halal 435g

    Regular price €9,59
    Regular price Sale price €9,59
    Unit price €22,05/kg
  • Bandak Loukaniko Petalo Greek Beef Sausage in Ring Halal 240 g

    Bandak Loukaniko Petalo Greek Beef Sausage in Ring Halal 240 g

    Bandak Loukaniko Petalo Greek Beef Sausage in Ring Halal 240 g

    Regular price €4,49
    Regular price Sale price €4,49
    Unit price €17,96/kg
  • Bandak Salami Parizaki Greek Meat Sausage Halal 280g

    Bandak Salami Parizaki Greek Meat Sausage Halal 280g

    Bandak Salami Parizaki Greek Meat Sausage Halal 280g

    Regular price €4,99
    Regular price Sale price €4,99
    Unit price €17,82/kg
  • Bandak Salami Parizaki Skordato Greek Meat Sausage with Garlic Halal 290g

    Bandak Salami Parizaki Skordato Greek Meat Sausage with Garlic Halal 290g

    Bandak Salami Parizaki Skordato Greek Meat Sausage with Garlic Halal 290g

    Regular price €4,99
    Regular price Sale price €4,99
    Unit price €17,21/kg
  • Bandak TK Beef Steak Halal 300g

    Bandak TK Beef Steak Halal 300g

    Sold out

    Bandak TK Beef Steak Halal 300g

    Regular price €7,99
    Regular price Sale price €7,99
    Unit price €26,63/kg
    Sold out
  • Bandak Pastourmas Pastirma in slices 90g Halal

    Bandak Pastourmas Pastirma in slices 90g Halal

    Sold out

    Bandak Pastourmas Pastirma in slices 90g Halal

    Regular price €4,99
    Regular price €5,49 Sale price €4,99
    Unit price €38,38/kg
    Sold out

Subscribe to newsletter

Be the first to hear about new products and exclusive offers.

Pursue

  • imprint
  • General Terms and Conditions
  • Privacy Policy
  • Cancellation policy

service

  • Contact information
  • Payment and shipping
  • Battery disposal
  • Business customer / B2B

Hotline

You can reach us directly at:

089-20 34 53 41

Mon-Sat: 11am - 7pm

WhatsApp at:

0176 66 80 14 26

Email support:

info@glamourstore.de

  • Facebook
  • Instagram

Country/region

  • Austria EUR €
  • Belgium EUR €
  • Bulgaria EUR €
  • Croatia EUR €
  • Cyprus EUR €
  • Czechia CZK Kč
  • Denmark DKK kr.
  • Estonia EUR €
  • Finland EUR €
  • France EUR €
  • Germany EUR €
  • Greece EUR €
  • Hungary HUF Ft
  • Ireland EUR €
  • Italy EUR €
  • Latvia EUR €
  • Lithuania EUR €
  • Luxembourg EUR €
  • Malta EUR €
  • Netherlands EUR €
  • Norway EUR €
  • Poland PLN zł
  • Portugal EUR €
  • Romania RON Lei
  • Slovakia EUR €
  • Slovenia EUR €
  • Spain EUR €
  • Sweden SEK kr
  • United Kingdom GBP £

Language

  • Deutsch
  • English
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, Glamourstore - International Food Powered by Shopify
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.
Withdrawal